Najlepsze wakacje w mieście! Na co uważać?

Upragnione wolne dni wreszcie nadeszły. Nasze pociechy czekały na ten ostatni dzwonek jak na wybawienie. Przecież pracowały jak najlepiej cały rok. Dzielnie odrabiały prace domowe, pisały kartkówki, walczyły o najwyższe noty. Czasami też pomagały nam w domowych obowiązkach. Nie ulega wątpliwości, że należy im się za ten trud nagroda.

[…]

Czytaj dalej… from Najlepsze wakacje w mieście! Na co uważać?

Dokąd w góry z dzieckiem, czy to rozsądne?

Jakie góry są dobre na wypad z dzieckiem, jakie szlaki dobrać, atrakcje dla dzieci w górach, polecone stancje przyjazne dzieciom – w Gorcach, Karkonoszach, Tatrach, Beskidach. Na pytanie, czy dobrze jest jechać z malcem w góry, nasza zdecydowana odpowiedź brzmi: jak najbardziej! A jeżeli zastanawiacie się, jakie góry wybrać na wyjazd z dzieckiem: niemowlakiem, 2-latkiem, parolatkiem albo nastolatkiem – spróbujemy Wam pomóc . Znajdziecie tutaj tak odpowiednie dla dziecka trasy w górach (również z wózkiem czy nosidełkiem), jak także mnóstwo atrakcji dla dzieci, jakie oferują rozmaite rejony górskie.

[…]

Czytaj dalej… from Dokąd w góry z dzieckiem, czy to rozsądne?

Z jakiego powodu rzeczywiście warto udać się na wczasy do miasta pod nazwą Obzor?

Wakacje na terenie Bułgarii są doskonałą propozycją dla osób spragnionych ślicznych widoków oraz słonecznej pogody.
Na wybrzeżu morza Czarnego nie można narzekać na nudę – jest to najlepsze miejsce na wypoczynek, uprawianie różnorodnych dyscyplin wodnych czy też zwyczajne plażowanie.

[…]

Czytaj dalej… from Z jakiego powodu rzeczywiście warto udać się na wczasy do miasta pod nazwą Obzor?