Wakacje dla brzdąców bywają dosyć długie — wobec tego należy w mądry sposób rozplanować im czas

Lato to fantastyczny okres, gdy naprawdę na wiele sposobów można spędzać czas. Powinniśmy także zadbać o atrakcje dla szkrabów, by nie szaleli nam w mieszkaniu.
Jeśli nasze maluchy nie mogą być całe wakacje u dziadków lub nad morzem, to musimy im w mądry sposób zająć czas.

Seszele

Autor: Gerwin Sturm
Źródło: http://www.flickr.com
parking samochodowy
półkolonia

Autor: HUAWEI
Źródło: HUAWEI
Oseski często się nudzą i ciężko wyobrazić sobie, by mogły cały dzień przesiedzieć w domu. Owszem, zapewne uszczęśliwi je informacja, że mogą oglądać bajki. Jednak co za dużo, to niezdrowo. Każdy o tym wie. Oczywiście na pewno spędzimy z potomstwem choćby dwa tygodnie, kiedy pojedziemy wspólnie na wczasy. Ale co dalej? Dobrym wyjściem będzie półkolonia. Możemy wtedy odwozić smyka na zajęcia przed pracą oraz zabierać je w drodze powrotnej do domu. Jeżeli wybierzemy tego typu półkolonie, które będą pasowały naszemu szkrabowi, to zapewne będzie on szczęśliwy. Tam będzie w stanie zawrzeć kolejna przyjaźnie oraz nie będzie się nudził. Wychowawcy roztoczą nad nim profesjonalną opiekę, a smyk będzie mógł spędzić kreatywnie każdy dzień. Należy wspólnie wybrać czy brzdąc pragnie iść na kolonie z pływaniem, czy może na takie, gdzie będzie uczył się jeździć na koniu. Wszystko zależy od jego zainteresowań. Pamiętajmy jednak o tym, że nie możemy go do czegoś zmuszać, ponieważ to źle się skończy.

Jednak jeśli naszemu smykowi przypadną do gustu znajomi i zajęcia, to na pewno będzie każdego dnia z chęcią wstawał, gdyż będzie miał w myślach, że fajnie spędzi dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*