Jak dawać sobie radę w nietypowych okolicznościach czyli na co może być przydatna karta przetrwania.

W dawnych czasach prawdziwy mężczyzna zapuszczał się w dżungle i lasy, aby zdobywać tam żywność dla siebie. Oczywiście udając się tam musiał mieć odpowiednie wyposażenie, tak żeby miał szansę na całe wrócenie do domu. Dziś wszędzie otacza nas cywilizacja, dżungla rośnie gdzieś w odległych miejscach, co bynajmniej nie oznacza, że na co dzień odpowiednie wyposażenie się nie przyda.

[…]

Czytaj dalej… from Jak dawać sobie radę w nietypowych okolicznościach czyli na co może być przydatna karta przetrwania.

Jak jazda na snowboardzie zyskała w ostatnich latach, główne elementy wyposażenia dla miłośnika tego sportu.

Narciarstwo przed wiele lat było najpopularniejszym sportem zimowym, jednak w ostatnim czasie coraz więcej osób można zobaczyć zjeżdżających na deskach. Bardzo szybko się one wdarły na wszystkie stoki, zdobywając bardzo dużą popularność. Początkowo narciarze nieco lekceważyli snowboard, lecz zwiększająca się liczba uprawiających ten sport sprawiła, że snowboardziści zaczęli być tolerowani na narciarskich trasach.

[…]

Czytaj dalej… from Jak jazda na snowboardzie zyskała w ostatnich latach, główne elementy wyposażenia dla miłośnika tego sportu.

Kite jako słynny sport w Jastarni i na świecie

Współcześnie sporty wodne nadzwyczaj się rozwijają, już dzisiaj zdołamy wyróżnić co najmniej kilka niesłychanie popularnych odmian surfingu i windsurfingu. Jednym z nich jest kitesurfing. Jest on trochę podobny do przytoczonych przedtem przez nas sportów, chociaż różni się innym prowadzeniem deski, mało tego kitesurfer ma przypiętą dodatkową uprząż, jaka utrzymuje latawiec niezbędny do napędzania deski.

[…]

Czytaj dalej… from Kite jako słynny sport w Jastarni i na świecie