Wakacje to nie tylko dobry czas na wypoczynek, ale także na zrealizowanie tych cichych pragnień

Wakacje, to pora, gdy można nareszcie odetchnąć pełną piersią i mieć czas wyłącznie dla siebie. Każdy z nas ma swoje własne potrzeby lub kaprysy, tylko niekiedy brakuje czasu na to, żeby wyjść do kina czy po prostu z rodziną na wieczorny spacer. Niektórzy tygodnie wakacyjne pragną wykorzystać na jeszcze inne sposoby, czyli przykładowo, na realizację marzeń. Stąd jedni wyjeżdżają za granicę, a inni poświęcają czas na rzeźbienie swojej figury.

dieta

Autor: Amelia Crook
Źródło: http://www.flickr.com
Siłownie albo salony fitness w okresie wakacyjnym z pewnością nie stoją puste. To właśnie tam udają się wszyscy ci, którzy marzą o zrzuceniu niepotrzebnych kilogramów. Niezwykle popularne stają się również baseny, te kryte albo te na otwartym powietrzu, gdzie można świetnie się bawić, a przy okazji odpocząć nie tylko od pracy, ale również od upałów. Podsumowując, nawet jeżeli ktoś nie ma wystarczająco wiele monet, żeby wyjechać na wczasy, to z powodzeniem może znaleźć dla siebie jakiś inny sposób na wartościowe spędzenie wolnego czasu – leżenie na kanapie przed odbiornikiem telewizyjnym jest stanowczo odradzane.

Damy wiodą prym w każdej dziedzinie egzystencji, która jest kojarzona z dbaniem o ciało czy organizm. To one zazwyczaj chodzą systematycznie do fryzjera i kosmetyczki. I to właśnie panie mocniej troszczą się o swoją sylwetkę i to one wyszukują dla siebie wszelakie kuracje, które przy tym mają mieć pozytywny wpływ na ich zdrowie. Stąd wiele pięćdziesięciolatek jedzie na wczasy z dietą Ewy Dąbrowskiej. A to już w praktyce oznacza, że będą w ciągu kilku dni lub tygodni jeść ściśle określone gatunki warzyw oraz owoców. Rezultaty zastosowanej kuracji mogą okazać się zadziwiające, o czym można przeczytać na

dieta

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

stronie internetowej autorki tej diety.

Żeby ewa dąbrowska wczasy było można zaliczyć do udanych, warto przestrzegać paru elementarnych, lecz jednocześnie niezwykle istotnych, reguł. W końcu nie każdy może pozwolić sobie na jedzenie (pizza) przede wszystkim samych jarzyn – wybrane dolegliwości wykluczają takie kuracje. Ciąża albo okres karmienia piersią to również wyjątkowy czas w życiu niewiasty, który wymaga tego, by dania były urozmaicone i nieco bardziej obfite. A dodatkowo, wczasy z dietą Ewy Dąbrowskiej najkorzystniej zaplanować w miesiącach letnich, czyli lipcu lub sierpniu, gdy owoców i jarzyn jest w bród i kiedy nie są one zbytnio nawożone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*