Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Lato to ten moment, gdy najwięcej ludzi podejmuje decyzję o wzięciu urlopu.Często w czasie wakacyjnych miesięcy wybieramy sobie czternaście dni, które chcielibyśmy mieć wolne. Czasem zdarza się, że część osób decyduje się na długi urlop wypoczynkowy jesienią, albo wczesną wiosną. W szczególności, gdy wybierają się do egzotycznych miejsc, gdzie tych parę tygodni nie robi różnicy gdy chodzi o pogodę, albo odpoczywają aktywnie. Górskie wyprawy zdecydowanie przyjemniej uprawia się jesienią niż w środku lipca, kiedy w górach przez większość czasu pada deszcz.

[…]

Czytaj dalej… from Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Niezbyt popularne kierunki wyprawy po Polsce, czyli dlaczego warto zwiedzić ciekawą Legnicę i jej okolice?

Od czasu do czasu słyszymy opinie, że po zwiedzeniu Wawelu, stolicy, Wrocławia, przystani w Gdyni i kilku innych sztandarowych miejsc, w naszej ojczyźnie nie ma już nic ciekawego do obejrzenia. Jest to niezwykle krzywdzący pogląd, gdyż nasze państwo ma do zaoferowania o wiele więcej niewiarygodnie interesujących miast, o których mało kto słyszał, a jeszcze mniej osób miało przyjemność je zwiedzić i poznać ich tajemnice.

[…]

Czytaj dalej… from Niezbyt popularne kierunki wyprawy po Polsce, czyli dlaczego warto zwiedzić ciekawą Legnicę i jej okolice?