Urlop w pięknej Hiszpanii. Zobacz, co warto zobaczyć

O ile jesteś wielbicielem wakacji, podczas których można powylegiwać się na gorącej plaży i obejrzeć masę frapujących miejsc, dobrym celem wydaje się Hiszpania. Ten niesamowity kraj oferuje zarówno malownicze wybrzeże, w sam raz dla wielbicieli plażowania, jak i multum zabytków.

hiszpania - miasteczko

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Rewelacyjnym miejscem dla tych gości, którzy chcą spędzić wypoczynek pośród zabytkowych budowli, jest rzecz jasna Barcelona, centrum niezależnej Katalonii. W tym fascynującym mieście wszędzie można podziwiać kreacje wybitnego, aczkolwiek raczej odrobinę szalonego projektanta – Gaudiego.

Jego najgłośniejszym dzieckiem jest zjawiskowa katedra Sagrada Famillia, która stylem potrafi albo zachwycić, albo zniechęcać – jedno jest pewnikiem, nikt nie przejdzie obok dzieła Gaudiego obojętnie. Jeżeli masz trochę pieniędzy do wydania na wycieczkę, powinieneś zdecydować się na ekskluzywne apartamenty apartamenty do wynajęcia szklarska poręba Hiszpania. Tego rodzaju miejsca różnią się od normalnych hoteli podwyższonym standardem. Apartament zazwyczaj posiada o wiele większą wielkość i oferuje wiele udogodnień, takich jak np. elegancka kuchnia lub wanna z hydromasażem. Zobacz więcej polecanych propozycji: wczasy w Hiszpanii all inclusive

Jeśli zamierzasz odszukać korzystne wyjazdy letnie w Hiszpanii, musisz wyczekiwać na promocje. Aby odszukać atrakcyjne cenowo last minute na Majorkę lub do Madrytu, musisz regularnie sprawdzać propozycje z biur podróży (Orlica). Wiadomości o takich okazjach najczęściej można znaleźć na witrynach WWW przedsiębiorstw podróżniczych, więc należy codziennie zaglądać na nie, by żadna oferta nie przemknęła niezauważona.

wakacje - Majorka

Autor: Thierry Chervel
Źródło: http://www.flickr.com
Hiszpania to także państwo, które jest słynny z uwielbienia do futbolu. Jeżeli wybierzesz wycieczkę do miasta stołecznego, koniecznie udaj się, by zobaczyć zapierający dech w piersiach stadion Santiago Bernabeu, na którym ma siedzibę najzdolniejsza drużyna w Hiszpanii. Przy sporym szczęściu może ci się uda wejść na trening i zobaczyć doskonałych piłkarzy na żywo – to niezapomniane doświadczenie dla każdego fana tego sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*