Polacy wybrali swój e-sklep rowerowy

Za oknem wiosna. Przyroda obudziła się z zimowego letargu, a pogodne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza domem. Ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie ale także na nasze ciało. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z szafy łyżworolki, kijki do nordic walking czy buty do biegania. Chętnie sięgamy również po rower, którego grono amatorów powiększa się z roku na rok.

Obecnie oferta rowerów na rynku jest spora i każdy znajdzie dla siebie rower dopasowany do własnych potrzeb i umiejętności. Upatrzony model da się kupić m.in. w fachowych sklepach rowerowych, sklepach ze sprzętem sportowym lub przez internet. Gdy decydujemy się na zakup w e-sklepie, powinniśmy wybierać wśród tych cieszących się licznymi pozytywnymi opiniami.

T-bike.pl - sklep rowerowy

Źródło: T-bike.pl

Według raportu z kwietnia serwisu Opineo.pl oceniającego e-sklepy, najchętniej wybieranym przez internautów rowerowym e-sklepem jest t-bike.pl. Powstał on w 1990 roku i specjalizuje się głównie w sprzedaży rowerów marki Kross, części Shimano, a także odzieży Endura. Pracownicy T-bike to nie tylko osoby zajmujące się sprzedażą, ale również zapaleni kolarze, którzy bez kłopotu doradzą zakup właściwego modelu roweru.
Wysokiej jakości produkty, a także profesjonalna i sprawna obsługa sprawia, że sklep jest mocno ceniony pośród amatorów rowerów. Do końca poprzedniego roku sklep obsłużył ponad 15 000 klientów.

T-bike to nie tylko sklep rowerowy znajdujący się w internecie, ale także tradycyjny, fizyczny sklep mieszczący się w Warszawie. Godnym uwagi jest fakt, że rozpoczął on darmową dostawę rowerów w ciągu 24 h od złożenia zamówienia. Dodatkowo wszyscy klienci mogą zapoznać się z rowerem po zakupie on line, a w przypadku zmiany decyzji ma możliwość prostego i bezproblemowego zwrotu towaru.
Duża oferta jednośladów dostępna za pośrednictwem e-sklepów oraz tradycyjnych pozwala nam na wybór tego jedynego modelu. Według T-bike, amatorzy dwóch kółek najchętniej wybierali dwa modele: Kross Level A6 oraz Kross Hexagon V6. Nie tylko zaprawieni w boju kolarze mają w czym wybierać. Na rynku dostępne są też modele rowerów, które z pewnością spełnią swoją rolę podczas niedzielnych przejażdżek. Znaczna część sklepów umożliwia kupno jednośladu już za naprawdę małe pieniądze, dzięki czemu bez większych wyrzeczeń będziemy w stanie zakupić elegancki rower białka tatrzańska wypożyczalnia rowerów spełniający nasze wymogi.

Lata, w których wybór rowerów był bardzo ograniczony przeminęły bezpowrotnie. Teraz bogata oferta sklepów z rowerami, zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych pozwala na kupno egzemplarza, który będzie nam służył nie tylko podczas weekendowych wypraw ale również w codziennej drodze do szkoły czy do pracy. Miejmy na uwadze, iż idealny rower to ten, na którym jazda sprawi nam maksymalnej frajdy.

Źródło: www.t-bike.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*