Jeśli nie przepadasz za letnim wylegiwaniem się na plażowisku i preferujesz aktywny relaks na świeżym powietrzu – warto zapoznać się z obszerną ofertą agroturystyki w polskich górach.

Każdy obywatel Polski zamarzy, aby oprócz dogodnego wynagradzania i spełnienia w aktywności zawodowej, chociaż raz corocznie wybrać się z rodziną na letni odpoczynek. Gdy nadchodzi sezon urlopów, zaczynają się konkretne dyskusje przy kuchennym stoliku o tym, w które rejony pragnęlibyśmy się udać, jaką kwotę pieniędzy planujemy przeznaczyć na letni wyjazd i którą formę relaksu wybierzemy w bieżącym roku.

[…]

Czytaj dalej… from Jeśli nie przepadasz za letnim wylegiwaniem się na plażowisku i preferujesz aktywny relaks na świeżym powietrzu – warto zapoznać się z obszerną ofertą agroturystyki w polskich górach.

Jadę do Japonii – jak się przyszykować?

Kraj wschodzącego słońca pociąga nas swym orientalnym nastrojem i odmiennością obyczajów. Jest to kraina przeciwieństw – w Tokio dostrzeżemy pęd życia i współczesne technologie, w mniejszych miejscowościach pośród chat pokrytych strzechą zastaniemy gejsze ubrane w klasyczne kimona.

[…]

Czytaj dalej… from Jadę do Japonii – jak się przyszykować?